Wraz z dziewczyną zagłębiamy się w jej umysł, by stawić czoła jej lękom zobrazowanym w metaforycznej formie. Mechanika wydatki usa w sierpniu wzrosły do minimum nagrodzi cię za wytrwałość i nieustępliwość. Gdy spadnie ona do 0, to będzie koniec gry i trzeba zaczynać od nowa. Iris and The Giant to połączenie gatunków CCG, RPG i roguelike.

  • Będziesz używać różnych kart do atakowania przejawów demonów Iris, a każda z nich oferuje unikalną cechę.
  • Możesz także zbierać gwiazdki, aby w miarę upływu czasu podnosić swoje umiejętności.
  • Dzięki nim zagranie określonych rodzajów kart nie zakończy naszej tury, w skrzyniach znajdziemy inne łupy niż zwykle etc.
  • Uzupełniamy ją wygrywając w bitwach, otwierając skrzynie.
  • Z oceną PEGI 7 i oceną umiejętności 12+, gra jest odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych .

Tu potrzeba sprytu i planowania – wyczerpanie kart oznacza koniec gry. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż od czasu do czasu może się zdarzyć, że pominiemy potencjalnie złośliwe oprogramowanie. Ta gra RPG z elementami roguelike obsługuje 8 języków i zawiera turowy mechanizm walki . Kiedy biegnie przez lochy, wrogie oddziały czekają na każdym podeście klatki schodowej, umieszczonej na 6 do 12 polach. Iris strategicznie unika i pokonuje wrogie wojska, używając kart ze swojej talii, reprezentujących miecze, łuki, topory, bomby, błyskawice, a nawet kradzież kart.

Iris and the Giant dla PC

Iris and the Giant obiecuje najwyższą jakość w obu aspektach, ładnie opakowaną w minimalistyczną grafikę i malarskie animacje. Piękno tkwi w prostocie, a tutaj nigdy nie było to bardziej prawdziwe. Ta gra RPG dla jednego gracza to wir walki, zadumy i dowcipu . Gracze docenią potrzebę elastyczności i samodzielnego myślenia, gdy próbują doprowadzić do zamknięcia Iris. Ta gra wideo dla jednego gracza jest kompatybilna ze Steam Deck, PS i Nintendo Switch, a także urządzeniami z Androidem, macOS, Linux i Windows.

Grasz jako Iris, która musi stawić czoła swoim lękom w swoim wyimaginowanym świecie. Zanurz się w melancholijną i trzymającą w napięciu przygodę, pełną potworów i wspomnień.

Miks gry karcianej z produkcją typu roguelike okraszony nietypową oprawą wizualną. W Iris and the Giant zagłębiamy się w świadomość dziewczynki dręczonej przez nieznane lęki i mierzymy się z nimi w formie turowych starć z wykorzystaniem talii kart. Nie trudno współczuć Iris, a z każdym poziomem, który pokonasz, wspinając się na metaforyczną wieżę jej lęków, zobaczysz, jak bardzo walczy o pozory kontroli nad swoim życiem. Jej pewność siebie jest często rozrywana na strzępy przez otaczających ją ludzi, a te demoniczne karty mogą osłabiać jej Wolę (która w innowacyjny sposób oznacza HP Iris), dopóki nie zostanie pokonana. To tutaj jej demony dosłownie manifestują się jako przeciwnicy, których musi pokonać, co symbolizuje jej liczne warstwy niepewności. Jak się okazuje, spokojna woda naprawdę jest głęboka, a w miarę przechodzenia kolejnych poziomów będziesz powoli odkrywać wspomnienia Iris i za każdym razem rozumieć ją trochę lepiej.

Uzupełniamy ją wygrywając w bitwach, otwierając skrzynie. W tym miejscu pojawia się aspekt walki kartami typu roguelite. Będziesz używać różnych kart do atakowania przejawów demonów Iris, a każda z nich oferuje unikalną cechę.

📖Pomóż Iris uporać się z jej lękami

Masz także karty Zaufania, które mogą leczyć twoje HP (lub, bardziej odpowiednio, przywracać twoją Wolę). Typowe dla tego gatunku jest to, że pokonanie głównych wrogów może nagrodzić cię jakimś specjalnym talizmanem. Możesz także zbierać gwiazdki, aby w miarę upływu czasu podnosić swoje umiejętności. Nie ma tu zbyt skomplikowanej narracji – od razu wcielisz się w rolę nieśmiałej dziewczynki o imieniu Iris, gdy jej ojciec zabiera ją na zajęcia pływania.

Iris and the Giant dla Windows

Z oceną PEGI 7 i oceną umiejętności 12+, gra jest odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych . z.com forex trade broker-przegląd i informacje z.com trade to mieszanka kolekcjonerskiej gry karcianej (CCG) oraz roguelike’a. Jest to debiutanckie dzieło francuskiego twórcy Louisa Rigauda, który udostępnił wczesną wersję w formie darmowej gry przeglądarkowej. Pełne wydanie ukazało się nakładem studia Goblinz. Przeskanowaliśmy ten plik i powiązane z tym oprogramowaniem łącza URL w ponad 50-ciu wiodących światowych usługach antywirusowych i nie wykryto żadnego zagrożenia.

Iris and the Giant Premiera

Przy okazji wiosennej wyprzedaży gier niezależnych przez dwa dni można odebrać zupełnie za darmo produkcję zatytułowaną Iris and the Giant. Jest to gra turowa, więc mądrze wybieraj kolejne ruchy. Mam słabość do dobrych twórców talii roguelite, a jeśli połączyć to z piękną grafiką i cholernie dobrą historią, w zasadzie mam, moim zdaniem, grę idealną. Nie brakuje kart roguelitów opartych na kartach i chociaż często trafiają w sedno dzięki mechanice oczekiwanej od tego gatunku, niewielu faktycznie podąża za nimi, jeśli chodzi o narrację.

Zakończenie jest równie satysfakcjonujące, co poruszające i stanowi dla nas wspaniałe przypomnienie, że moc pozwalająca pokonać naszych gigantów zawsze była w nas. Prócz kart z pomocą przyjdą nam także perki dające różne bonusy, na przykład więcej punktów zdrowia. Prócz każde podejście może odblokować dodatkowe wsparcie. Gwiazdy porozsiewane na poziomach pozwalają wypełnić specjalny pasek po śmierci, co umożliwia uzyskanie prezentów –bonusów, które przechodzą na kolejną sesję. Z kolei za rozmaite osiągnięcia odblokowujemy przyjaciół z przydatnymi umiejętnościami. Wreszcie w trakcie przygody mamy szansę trafić na pamiątki, które potrafią wywrócić rozgrywkę do góry nogami.

Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole. Rozgrywka w jak zacząć zarabiać na rynkach finansowych polega na przemierzaniu kolejnych lokacji i walce z różnego rodzaju przeciwnikami, w tym potężnymi bossami. Starcia rozgrywamy turowo za pomocą talii kart, symbolizujących rozmaite ataki dystansowe i bezpośrednie.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż to oprogramowanie jest wolne od zagrożeń. Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo. Dzięki grafice przypominającej Monument Valley i Chants of Sennaar , gra oferuje zapadającą w pamięć ścieżkę dźwiękową i akwarelową estetykę . Pomaga to graczom wgląd w umysł Iris, gdy przedziera się przez lochy i łączy wspomnienia dysfunkcyjnych związków, zastraszania i smutnych wydarzeń życiowych. Jest to gra opracowana przez studio Louis Rigaud, która swoją pecetową premierę miała w 2020 roku.

Odkrywa fragmenty wspomnień, znajduje wyimaginowanych przyjaciół ze specjalnymi zdolnościami, kolekcjonuje karty i gwiazdki oraz otwiera portale, by wykonywać dodatkowe zadania i łamigłówki. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno
wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *